Skup złomu Szczecin

Podczas remontu, budowy czy też prac porządkowych możemy trafić na odpady, które z powodzeniem sprzedamy na skupie złomu. Nie każdy jednak wie, jaką wartość ma obecnie złom stalowy i metali kolorowych na lokalnych skupach złomu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie skupów złomu oraz tym jak działają takie miejsca, sprawdź koniecznie dalszą część artykułu.

Skup złomu w centrum Szczecina

Skup złomu to miejsce, gdzie bardzo często rozpoczynany jest proces recyklingu wielu elementów stalowych. Nie każdy wie, że skupy złomu dzielą się również na kilka głównych kategorii działalności. W większych miastach wojewódzkich takich jak Szczecin możemy wyróżnić przynajmniej trzy podstawowe skupy złomów. Pierwszym z nich jest mały punkt zlokalizowany w centrum miasta. Jego wielkość wynika bardzo często z lokalizacji, która definiuje koszty działalności takiego miejsca. W przypadku skupu złomu w centrum Szczecina oferta zazwyczaj jest ograniczona do skupu metali kolorowych jak miedź, aluminium, mosiądz czy brąz. Takie miejsca rzadziej oferują skup stali czy innych tanich odpadów metalowych ze względu na małą przestrzeń do składowania.

Skup złomu i kasacja pojazdów

Drugim rodzajem skupu złomu są wszelkiego rodzaju punktu zlokalizowane na obrzeżach miasta, gdzie do dyspozycji są o wiele większe place magazynowe i przeładunkowe niż ma to miejsce w centrum miasta. Takie punkty bardzo często oferują bardzo dobrze rozbudowane zaplecze logistyczne, jeśli chodzi o rodzaj transportu. Dla przykładu jeden z większych skupów złomu w Szczecinie dysponuje zapleczem kilku pojazdów ciężarowych z HDS, kilkoma tysiącami powierzchni przeładunkowej, nabrzeżem przeładunkowym, bocznicą kolejową oraz dźwigami do przeładunku złomu.

Trzecim rodzajem skupu złomu jest złomowisko, które zajmuje się skupem samochodów, ich utylizacją oraz demontażem na części. W takim miejscu możemy spotkać wiele osób, które są zainteresowane nabyciem elementów karoserii do swoich samochodów. Ten rodzaj skupu złomu w Szczecinie pozwala zmaksymalizować zyski przez sprzedaż wybranych elementów w cenie zdecydowanie wyższej niż ta, jaką można otrzymać za złom.

Skup złomu w Szczecinie

W Szczecinie oraz jego bliskiej okolicy funkcjonuje wiele skupów złomu w tym firma z wieloletnim doświadczeniem „Skup i sprzedaż złomu Grzegorz Kubacki”, która pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji rozbudowaną ofertą dotyczącą skupu i transportu stali na terenie całego województwa. Głównym profilem działalności firmy jest oczywiście handel złomem, jednak pod tym pojęciem kryje się bardzo rozbudowana oferta oraz sama struktura firmy. Handel złomem to przede wszystkim jego skup, segregowanie, dostosowanie pod względem gabarytowym do transportu oraz specyfikacji zamówień, oraz sprzedaż.

Złomowisko Szczecin

Szczecińskie złomowisko przy ulicy Kujota to ponad pięć tysięcy metrów kwadratowych powierzchni składowej i przeładunkowej, ponad sto sześćdziesiąt kontenerów do przewozu i magazynowania złomu, sześć pojazdów ciężarowych z przyczepami, w tym dwa pojazdy typu HDS, które pozwalają na załadunek złomu bez konieczności wykorzystania dodatkowych dźwigów samojezdnych, dwie wywrotki typu wanna o ładowności do dwudziestu pięciu ton oraz siedem dźwigów samojezdnych do przeładunku złomu. Firma Grzegorz Kubacki dysponuje również wagą samochodową, która może obsługiwać pojazdy o masie całkowitej do sześćdziesięciu ton, bocznicę kolejową oraz nabrzeże przeładunkowe. Warto również wspomnieć, że do dyspozycji klientów jest również możliwość przeprowadzania analizy stopu oraz składu chemicznego metali z wykorzystaniem spektrometru rentgenowskiego NITON.

Ponad dwadzieścia lat działalności firmy Skup i sprzedaż złomu Grzegorz Kubacki na terenie Szczecina oraz Gryfic to przede wszystkim ogromne zaufanie klientów do wysokiej jakości usług. Duża dokładność w wycenach, jaką zapewnia spektrometr rentgenowski XRF, jest w wielu sytuacjach nieoceniona i pozwala firmie być skupem złomu, który cieszy się ogromnym zaufaniem od wielu lat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjonowanie skupu złomu w Szczecinie, sprawdź koniecznie stronę internetową www.zlomkubacki.pl, gdzie znajdują się bardzo dokładne informacje dotyczące oferty firmy oraz możliwości współpracy zarówno z klientem indywidualnym, jak i dużymi firmami ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj