Pompy ciepła Szczecin – gruntowe i powietrzne pompy ciepła split i monoblok

Interesują cię nowoczesne rozwiązania dla domu i mieszkania? Chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, zadbać o środowisko i zacząć wykorzystywać odnawialne źródła energii? Doskonale się składa, bowiem to najlepszy czas, aby dostać dofinansowanie do ekologicznych, energooszczędnych instalacji sanitarnych.

Sprawdź dostępne dotacje do fotowoltaiki, dotacje do pompy ciepła oraz dotacje do rekuperacji. Dzięki temu twój dom stanie się przyjazny środowisku, komfortowy dla twoich bliskich oraz energooszczędny, a to z kolei przełoży się na niższe rachunki za ogrzewanie zimą.

Zanim jednak zaczniesz poszukiwania najlepszych rozwiązań dla siebie oraz niezbędnych do tego narzędzi, typu:

 • najlepsi monterzy instalacji sanitarnych,
 • dotacja do pompy ciepła,
 • montaż i serwis instalacji sanitarnych,
 • niezbędne materiały budowlane do zamontowania pompy ciepła,

przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, do czego służy pompa ciepła, jakie rodzaje pomp ciepła są dostępne na rynku, czym się one różnią, jak wybrać najlepszą pompę ciepła i komu zlecić montaż pompy ciepła.

Pompy ciepła – montaż i sklep w Szczecinie

Pompa ciepła to instalacja sanitarna odpowiadająca za ogrzewanie powietrza w budynku oraz podgrzewanie bieżącej wody.

Jeżeli chodzi o zalety pompy ciepła, to należą do nich:

 • cicha praca urządzenia,
 • pobieranie energii z odnawialnych źródeł energii,
 • bezpieczeństwo,
 • niska cena maszyny,
 • możliwość otrzymania dotacji na sprzęt,
 • szybki i łatwy montaż urządzenia,
 • niewielkie rozmiary,
 • brak konieczności składowania opału oraz posiadania komina.

Jeżeli interesują cię monterzy instalacji sanitarnych ze Szczecina, którzy bezproblemowo zajmą się instalacją pompy ciepła w twoim domu, to koniecznie sprawdź ofertę firmy QBORG.

Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, ma wszystkie niezbędne uprawnienia, pozwolenia i certyfikaty, a także zespół komunikatywnych pracowników, którzy bardzo chętnie podzielą się z tobą swoją wiedzą, udzielą wszelkich, przydatnych porad, a także dopasują najlepsze rozwiązania do twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Co więcej, firma QBORG pomaga też swoim klientom zdobyć dostępne dotacje. Dzięki temu oszczędzasz czas i nerwy.

Zamontowana przez firmę QBORG pompa ciepła nie wymaga późniejszych poprawek, jest wykonana z najwyższą starannością i dbałością, a także kontrolowana, ze względu na konieczność jej corocznego przeglądu i serwisu.

Gruntowa pompa ciepła – wady i zalety

Gruntowe pompy ciepła wymagają od ciebie posiadania ziemi obok posiadłości. Musi być ona wystarczająco duża i głęboka, aby można w niej było umieścić urządzenie pobierające ciepło z gruntu. Jest to kosztowne, ale na dłuższą metę bardzo opłacalne. Gruntowa pompa ciepła jest bowiem bardzo skuteczna i działa nawet przy największym mrozie.

Powietrzna pompa ciepła – wady i zalety

Powietrzne pompy ciepła są tanie i można je umieścić wszędzie, bez konieczności przeprowadzania większych remontów. Ten sposób pozyskiwania energii jest też tani, bezpieczny i wygodny. Niestety, powietrzna pompa ciepła przestaje działać na bardzo silnym mrozie. Wówczas ogrzewanie domu musi posiadać inne źródło, niezależne od pogody.

Pompy ciepła do domu jednorodzinnego

Pompa ciepła sprawdzi się w każdym domu jednorodzinnym, niezależnie od tego, czy będzie pobierać ciepło z powietrza czy z gruntu. Jedynym warunkiem jej prawidłowego działania jest jej właściwy montaż. Właśnie dlatego warto zatrudnić najlepszy zespół monterów ze Szczecina, czyli firmę QBORG. Zespół ten od wielu lat zajmuje się unowocześnianiem domów jednorodzinnych, obniżaniem rachunków za ogrzewanie zimą, a także dbaniem o środowisko. W tym celu firma QBORG nie tylko uczestniczy w szkoleniach i warsztatach, ale również śledzi wszystkie nowinki techniczne i innowacyjne rozwiązania w zakresie nowoczesnego budownictwa.

Odwiedź stronę internetową firmy QBORG ze Szczecina i dowiedz się, jak zdobyć dotację na instalacje sanitarne, jak zlecić montaż pompy ciepła oraz jak skutecznie obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie. Z firmą QBORG to wszystko staje się możliwe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj