Bezpieczne, tanie i wydajne przemysłowe środki czystości

Oferowane przez naszą firmę przemysłowe środki czystości zapewniają bezpieczeństwo higieniczne wszystkich urządzeń i sprzętów mających na przykład kontakt z żywością. Gwarantują też jej świeżość. Posiadamy bardzo szeroką gamę takim preparatów w bardzo konkurencyjnych cenach. I gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nie drażnią skóry człowieka i nie uszkadzają sprzętów i urządzeń

Polecamy na przykład linię przemysłowych środków czystości przygotowaną przez firmę Qemia. To znany i renomowany producent, od lat cieszący się uznaniem klientów. Między innymi dlatego, że jego wyroby są z jednej strony bardzo skuteczne, z drugiej natomiast posiadają przyjazny skład chemiczny, niedziałający drażniąco na skórę człowieka i nieuszkadzający urządzeń lub sprzętów, które się nimi czyści.

Wygodny atomizer

Wyposażone są również wygodny atomizer, pozwalający na równomierne rozprowadzenie substancji czyszczącej. Poza tym przemysłowe środki czystości tej firmy gwarantują, że umyte nimi powierzchnie będą nie tylko czyste, ale też zdezynfekowane i wolne od alergenów. Dostępne u nas przemysłowe środki czystości charakteryzują się również właściwościami odtłuszczającymi, a dzięki zawartym w nich aktywnym wodorotlenkom i związkom amonowym rozpuszczają one także tłuszcze i białka.

Szeroki zakres zastosowania

Te wszystkie zalety zapewniają, że po użyciu przemysłowych środków czystości firmy Qemia do minimum zmniejszy się ryzyko pojawienia się chorób lub infekcji powodowanych bakteriami. Dlatego też przemysłowe środki czyszczące Qemia można wykorzystać na przykład pielęgnacji urządzeń chłodniczych, blatów roboczych, krajalnic, pojemników, desek do krojenia i wielu, wielu innych. Mają bardzo szerokie zastosowanie i nadają się również do użytku domowego i biurowego.

Bez smug na lustrze i z czystą klimatyzacją

Nasza oferta zawiera także specjalistyczne środki do nabłyszczania powierzchni. W asortymencie znajduje się na przykład profesjonalny produkt firmy Qemia, przeznaczony przede wszystkim do mycia i pielęgnacji okien z ramami, luster, witryn, jak również powierzchni z pleksi. Zawartość wyposażonego w atomizer pojemnika nie tylko czyści i nabłyszcza. Dzięki niej znikają również smugi.

Innym kategorią oferowanych przez nas przemysłowych środków czystości są preparaty do dezynfekcji klimatyzacji. Są to pojemniki gotowym do użycia płynem dezynfekującym w sprayu. Sprawia, że szybko i prosto nikną nieprzyjemne zapachy i szkodliwe grzyby bakterie oraz zarazki. Tak działają silne związki amonowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj