Sklep sklep5500790.homesklep.pl działa w wersji próbnej.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Plomby termokurczliwe – zawory / butle gazowe / klimatyzacja

 

Plomby termokurczliwe to swego rodzaju etykiety foliowe, określane zabezpieczającymi. Ulegają one skurczeniu pod wpływem ciepła, dzięki czemu idealnie dopasowują się do powierzchni przedmiotu, ściśle do niej przylegając. Plomba umieszczana na zamknięciu pojemnika pełni funkcję ochronną.

Wiele branż wykorzystuje plomby, a w każdym przypadku motywacją jest zabezpieczenie produktu przed działaniem osób niepowołanych. Dla przykładu w branży gazowej plomby są umieszczane na zaworach butli gazowych po to, aby były one chronione przed m.in. otwarciem i nielegalnym napełnieniem. W związku z tym, że jest to produkt, który pod wpływem uszkodzenia może stanowić zagrożenie warto go należycie zabezpieczyć. Zastosowanie plomby termokurczliwej na butlach gazowych daje pewność korzystania z bezpiecznego produktu. Coraz większa liczba klientów ma taką świadomość i zwraca uwagę na to czy zawór jest w ten sposób zabezpieczony.

W naszym sklepie z materiałami do pakowania można zakupić plomby termokurczliwe m.in. na wcześniej wspomniane – zawory butli gazowych czy do klimatyzacji na port serwisowy. To ich kolejne częste zastosowanie. Plomby w tym miejscu dają pewność, że nikt nie ingerował w instalację, a w razie awarii klimatyzacji reklamacja bez problemu zostaje uznana. Pracownikowi serwisowemu jest też łatwiej określić przyczynę awarii.

W asortymencie posiadamy wybór plomb z folii bezbarwnej oraz kolorowej. Etykiety mogą być gładkie bądź z nadrukiem instrukcji bezpieczeństwa. Zaletą naszych plomb jest wysoka wytrzymałość. Zapewniamy skuteczne zabezpieczenie zaworów. Dzięki zastosowaniu plomb termokurczliwych łatwo możemy zweryfikować, czy produkt jest szczelnie zamknięty, a co za tym idzie – oryginalny i świeży. Każda próba zerwania plomby jest widoczna, a ponadto nie ma możliwości ponownego jej założenia po zerwaniu.

Za sprawą plomb z Opakmarket.pl w łatwy i szybki sposób można zabezpieczyć produkt przed jego uszkodzeniem poprzez celowe działanie osób trzecich. Plomba termokurczliwa dopasowuje się do każdego kształtu. Obkurcza się pod wpływem gorącego powietrza. Nie potrzebne jest do tego specjalne urządzenie. Możliwe jest obkurczenie plomby strumieniem gorącego powietrza również ręcznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl