Klimatyzer przenośny

Klimatyzer przenośny to urządzenie, które pozwala na schłodzenie dużych powierzchni o metrażu większym niż 100 metrów kwadratowych. Zapewnia komfortową pracę ludziom i dba o stan techniczny maszyn.

Jak wybrać klimatyzer przenośny do firmy?

Klimatyzer przenośny to często jedyna opcja, która pozwala zapewnić pracownikom i maszynom w halach produkcyjnych czy magazynach odpowiednie warunki pracy. W łatwy i wygodny sposób można go transportować pomiędzy działami, pomieszczeniami, a nawet budynkami, w których wykonywana jest praca dzięki praktycznym kółeczkom. Jak wybrać klimatyzer przenośny?

Na co zwracać uwagę, wybierając klimatyzer przenośny?

Dobry klimatyzer przenośny powinien pobierać niewielką ilość energii elektrycznej – dzięki temu będzie tani w eksploatacji oraz ekologiczny, co może być istotne w firmach dbających o ograniczanie zużycia zasobów. Wybierając klimatyzer zwróćmy również uwagę na:

  • wydajność pracy – 4000-6000 m3 w ciągu godziny będzie optymalną wartością,
  • zastosowane technologie – w klimatyzerach ewaporacyjnych nie ma konieczności stosowania czynników chłodniczych,
  • dodatkowe funkcje – w niektórych miejscach istotne okazują się opcje takie jak możliwość jonizacji czy nawilżania powietrza,
  • opcje regulacji – różne tryby umożliwiające stopniowanie chłodzenia, pozwalające na wykorzystywanie określonej ilości mocy urządzenia,
  • możliwości w zakresie sterowania – np. poprzez praktycznego pilota lub z poziomu panelu, znajdującego się na klimatyzerze.

Co jeszcze jest ważne podczas wyboru klimatyzera?

Istotna jest procedura związana z pielęgnacją i czyszczeniem urządzenia. Chociaż nie przeprowadzamy jej na co dzień, to uciążliwość czynności konserwacyjnych może sprawiać, że będą one zbyt rzadko wykonywane, co znowu może ciągnąć za sobą zwiększone ryzyko awaryjności klimatyzera. Szybkie i łatwe w konserwacji urządzenia, w których wystarczy myć filtry, znajdziesz w sklepie MO-EL. Działają one w sposób samodzielny – nie ma konieczności podłączania ich do instalacji czy stosowania przewodów. Co więcej, w MO-EL dostępne są klimatyzery o różnym designie. Dzięki temu łatwo wybrać zarówno eleganckie, ale wydajne urządzenie do biura, jak również solidny klimatyzer do magazynu, urzędu miasta czy szkoły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj